zavřít

BoardGame Club #13: S Davidem Rozsívalem o Albi

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máme za sebou víkend, během kterého se uskutečnila akce Albi Game Day. Na ní vydavatelství Albi představilo plánované novinky pro letošní i příští rok. Některé z nich jsme si mohli na místě i vyzkoušet, na jiné si musíme pár týdnů, měsíců, ale i let počkat. V dnešním BoardGame Clubu se naprosté většině z nich podíváme pod víko.

Naším hostem bude David Rozsíval z Albi, jehož přítomnost využijeme i k jiným diskuzím. Řeč se logicky stočí ke Gloomhavenu, ale i k čerstvě oznámenému Tainted Grailu, zabrousíme k otázkám překladů deskovek a samozřejmě přetlumočíme i vaše dotazy, které můžete klást do chatu na YouTube během živého přenosu, který začíná v 18:00 a potrvá velmi dlouho jako obvykle.

Tagy: Albi deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.