zavřít

BoardGame Club #12: S Davidem Hanáčkem o deskovkách pro jednoho

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jde o jeden z nejdivnějších žánrů mezi deskovkami. Naprostá většina hráčů nad ním ohrnuje nos, ale kdo se do něj odváží proniknout, objeví něco úžasného. Pokud tedy začne ze správného konce. Ve dvanáctém BoardGame Clubu si popovídáme o našich zkušenostech s deskovkami pro jednoho a rozebereme jejich různé podoby.

Naším hostem bude už podruhé David Hanáček z vydavatelství Fox in the Box, a i když se rozhovoří o své nejnovější připravované hře Root, jeho účast v pořadu je přímo spjata se sólovými hrami. S těmi má David totiž bohaté zkušenosti.

Kromě tématu se podíváme i na českou verzi velmi očekávaného Gloomhavenu a na poslední chvíli nám v redakci přistála i slovenská karetka Sorcerer. Rozhodně se máte na co těšit.

Zapojte se s námi do diskuze v chatu na YouTube.

Tagy: deskové hry BoardGame Club Fox in the Box

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.