zavřít

BoardGame Club #11: S Mirkem Tlamichou o novém vydavatelství a turnajovém hraní

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zdá se to neuvěřitelné, ale na český trh vstupuje další české vydavatelství Tlama Games, jehož zakladatele Mirka Tlamichu pořádně vyzpovídáme v dalším BoardGame Clubu. Využijte jedinečné příležitosti dotázat se Mirka i zbylého osazenstva na cokoliv, co vás ohledně deskovek zajímá, v živém přenosu, který začíná už za půl hodiny.

Sezóna se rozjíždí na plné obrátky, takže se nám trošku protáhne úvodní novinkové okénko. První vlaštovky různých vydavatelství nám dokazují, že i letos dorazí velmi povedené kousky. Jedním takovým je i karetní adaptace Bloodborne. Řeč bude i o dlouho očekávaném Mage Knightovi a jako téma tentokrát probereme deskovky ze škatulky „euro“ na kompetitivní scéně.

Zapojte se do diskuze v chatu na YouTube.

Tagy: deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.