zavřít

BoardGame Club #10: O fantasy i sci-fi Warhammeru s Alešem Smutným

- Deskové hry autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to tady, dámy a pánové. BoardGame Club se dočkal svého prvního kulatého dílu a trvalo mu to pouhých deset měsíců. Při příležitosti bezvýznamných oslav jsme jako dnešního hosta zvolili člověka, který stál u zrodu našeho pořadu – šéfredaktora Games.cz Aleše Smutného. Právě jemu je na míru ušité téma o Warhammeru.

Alladjex se vyzná ve Warhammeru, který se odehrává ve fantasy světě, zatímco Aleš má zmáknutou hlavně sci-fi čtyřicítku. A Patrik? Ten se, možná stejně jako vy, přiučí něčemu novému v oblasti wargamingu. Ale nebojte. I tentokrát půjde především o deskovky, kterých s tématem Warhammeru není vůbec málo. A jako obvykle s námi můžete komunikovat v chatu na YouTube.

Tagy: deskové hry BoardGame Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.