zavřít

Batman: Arkham City má problém s DLC Catwoman

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

A je to tady.

Murphyho zákon herního byznysu pravděpodobně říká, že čím více hovoříte o nějakém prvku, pokud možno kontroverzním, tím spíše se něco kolem něj po... kazí. Ochrana Batman: Arkham City před bazarovým prodejem měla spočívat v DLC či spíše VIP Online Passu, v němž se vám zpřístupnila hra za Catwoman a který měl k dispozici každý, kdo si hru koupil. Tedy měl mít.

Jenže, jak se ukazuje, při balení hry došlo k pořádné chybě. Někteří zákazníci hlásí, že mají ve své krabičce hned několik kódů (což jim asi nevadí), jiní hlásí, že tam nemají žádný (což jim zcela jistě vadí) a nejbizarnější situace nastala v případě, kdy je v krabičce přítomen leták, kde je předtištěná plocha na kód... ale je prázdná.

Warner Bros to dle reakcí na fórech zjistili dnes a zatím nevydali žádné oficiální stanovisko, kromě velmi rychlé reakce na Twitteru, v níž deklarují, že jsou si situace vědomi, řeší ji, a pokud kód ke Catwoman nemáte, nemusíte se ničeho obávat.

Tagy: komiks kontroverze akční

Zdroje: Joystiq

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.