zavřít

StarCraft: Remastered

Čtenářská recenze

Recenze a hodnocení mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.

Pořád stejně geniální space opera

3. 9. 2017 v 14:32 - Autor: nero 0

Hodnocení čtenáře 9/10

Ok, naprosto rozumím tomu, že hodně lidem bude vadit "zestárlá" hratelnost. Jde označit jen 12 jednotek, nejde označit více budov atd. Na druhou stranu je pro mě osobně Starcraft spolu s Battlefieldem 2 a Falloutem nejduležitější hra mého života. 

To kvůli němu miluji sci-fi, vesmír a vše okolo. Pro mě remaster jedničky splněný sen. Nemám co vytknout a smekám před Blizzardem. Jasně, je to hra pro profíky a já na multi-player ani neshánu, ale víte to? Je mi to jedno. Ta hra je (téměř) dokonalá.

Hodnocení uživatelů

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.