zavřít

Prey

Čtenářská recenze

Recenze a hodnocení mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.

PREY

11. 8. 2017 v 12:13 - Autor: majakmp3 0

Hodnocení čtenáře 7/10

SHRNUTÍ:
Arkane Studios si z několika velmi úspěšných herních titulů vypůjčilo zásadní herní mechanizmy, přidalo svoji invenci jménem Mimic a vytvořilo slepenec, který sice není příliš originální, ale zabaví na dlouhé hodiny.
Hodnotím 70%.

PODROBNĚJI:
V nahrávacích obrazovkách a v zakončení celého příběhu jistě poznáte SOMu. Operátoři nezapřou inspiraci v sérii Bioshock, Talos I jako by z oka vypadl Sevastopolu z Alien: Isolation a vizuál postav a možnost řešit každou situaci několika možnými způsoby až nápadně připomíná sérii Dishonored.
A o co vlastně jde? Bloumáte po rozsáhlé vesmírné stanici a snažíte se zbavit nepřátelské mimozemské rasy jménem Typhon a zejména zabránit, aby se Typhoni dostali na planetu Zemi. Ale je tomu opravdu tak?

KLADY:
+ Hratelnost
+ Atmosféra - Mimic
+ Herní doba
+ Možnost volby postupu i rozvoje svých schopností
+ Nízká hardwarová náročnost
+ Slušná odladěnost
+ Vizuál postav
+ Ozvučení, hlasy postav, hudba

ZÁPORY:
- Hře chybí originalita
- Grafika, s výjimkou postav, působí stroze a zastarale
- Neuspokojivý závěr, odrazující od dalšího hraní
- Nejvíce místa na vesmírné stanici zaujímá nevyužitý prostor
- S vypnutým V-Syncem hra trpí tearingem - trháním obrazu

HODNOCENÍ:
Slušných 70%

Hodnocení uživatelů

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.