zavřít

Zastavte čas na bojišti RTS Chronostorm

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová ruská hra se pokusí oživit žánr hrátkami s časem na jednotlivých částech mapy.

Vývojáři z Ulysses by dle svých slov chtěli vnést do žánru strategií něco nového a pokusí se o to se svojí RTS Chronostorm: Siberian Strike, kterou ještě letos vydá ruská Buka. Hra bude zasazena do roku 2015, kdy čínská armáda kvůli zájmům finančních skupin podnikne invazi do východních končin Ruska a zabere část Sibiře.

Pro úspěšné zvládnutí náporu se budete muset naučit využívat funkci zastavení času, což bude možné vždy pouze na určitém místě (tzn. v okolí čas poběží dál) a využijete ji k lepšímu naplánování dalších akcí, příp. k přivedení jednotek z minulosti/blízké budoucnosti přímo na bojiště. Na jednotlivých mapách najdete věrohodně zpracovaná místa vč. Velké čínské zdi a chudého ruského východu.


Součástí hry bude i multiplayer přes lokální síť nebo internet. Pro spuštění si hra vyžádá procesor Pentium 4 na 2.4GHz, 1GB operační paměti a nějakou obyčejnou grafickou kartu (blíže nespecifikováno).

Chronostorm: Siberian Strike vyjde pro PC koncem roku.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.