zavřít

Z komiksu na počítače v nové akci Drake

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle neoficiálních, ale poměrně věrohodných informací připravuje Majesco novou third-person akci, která zatím nese název Drake.

Hra má být inspirována stejnojmennou komiksovou předlohou a její styl se prý bude podobat setkání Johna Woo s animovaným Batmanem. Příběh plný nadpřirozených šíleností má být situován do Hong Kongu, kde je za ještě podivnějších okolností oživen zesnulý Drake, hlavní postava a člen 99 Dragons klanu. Jeho návrat na tento svět není samozřejmě bez příčiny, Drakeův úkol je získat zpátky ukradený artefakt, s jehož pomocí se dají mimo jiné třeba právě oživovat zesnulí. Že jich v této hře bude více než dost asi není třeba zdůrazňovat.

Herní styl má kombinovat bojové prvky se sbíráním duší. Ty mají být rozsety všude po mapě a Drake jim bude vracet nejen dřívější život, ale především je musí chránit před nepřáteli. Mezi vražedné nástroje, které se v titulu objeví, můžeme započítat třeba meče nebo různé druhy střelných zbraní. V jednu chvíli budete moci mít v každé ruce jednu zbraň a la Max Payne nebo Lara Croft. Navzdory povětšinou temné atmosféře je ve hře dobře rozeznatelná i spousta detailů a nezapře se ani již zmiňovaný komiksový prvek. Pro ilustraci přidáváme k novince i jeden obrázek původem z GameSpotu, kde naleznete rovněž streamované video. Na Drakeovi pracuje švédské studio Idol FX a podle všeho by měl pro PC a Xbox vyjít koncem letošního roku.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.