zavřít

TimeSplitters 4 s jeptiškou v hlavní roli

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Scany k playstationovské střílečcce s hrdinkou, která vyměnila síťované punčochy za střídmý oblek jeptišky.

Zatímco v zatím posledním dílu Future Perfect (60%, recenze) na sobě měla síťované punčochy a třičko s velkým nápisem Slut, akční hrdinka Jo-Beth Casey se od té doby změnila a teď se obléká jako jeptiška, jak dokazují čerstvé scany. A že je to pravda, o tom se ostatně sami budete moci přesvědčit v na podzim odhalené střílečce Timesplitters 4, o níž vedle staršího teaser traileru (zčásti parodie na Halo 3) dosud vývojáři z Free Radical bližší info tajili.


Ne, že bychom toho dnes věděli o nic víc, autoři však hodlají do hry vnést trochu asymetrického boje, kdy každá strana bude disponovat jiným druhem zbraní. Což o to, zní to dobře, jediný přůšvih tkví v tom, že to má být v duchu předchozího dílka autorů, totiž problémového Haze (6/10, recenze). S ním bude hra ostatně sdílet i engine, ačkoliv jednotlivé modely si mají zachovat klasický ráz jako v předchozích dílech série.

TimeSplitters 4 pro PS3 zatím nemají stanovené datum vydání, více v posledním článku.
zdroj: PSW UK, OPM UK

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.