zavřít

Střípky ze zlodějského Thief III

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Redaktoři německého GameStaru se pochlubili, že během jejich návštěvy v Austinu u texaských Ion Storm naťukli i očekávaný titul Thief III.

Třetí díl zlodějské ságy, známý v Německu spíše jako Dark Project, je prý hned dostal excelentní grafikou, fantastickým stínováním a extrémně realisticky působícími modely postav.

Protože příběh má volně navazovat na předchozí dva díly, opět se zde setkáme s naším zlodějíčkem Garrettem. Při otvírání zámku na nás například čeká velmi pěkná animace, ve které skutečně uvidíme, jak jej hlavní hrdina páčí. Ulehčeno by mělo být i šplhání a pochopitelně přibude i několik dalších vylepšení a vychytávek. Zatím se toho ale obecně příliš neví, což ještě umocňuje fakt, že oficiální stránka smutně zeje prázdnotou. Thief III poběží stejně jako další počin Ion Stormu - Deus Ex 2 - na modifikovaném Unreal engine od Epicu s Karma technologií pro zajištění realistické fyziky jako např. v UT 2003. Hru vydá Eidos nejdříve koncem příštího roku.
zdroj: GameStar.de

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.