zavřít

Podrobnosti o Need for Speed: Most Wanted

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro ty z vás, kteří pečlivě sledují rubriku Krátké zprávy, není příprava pokračování závodů Need for Speed s podtitulem Most Wanted žádným překvapením, neboť jsme o něm psali už před rokem v souvislosti se zaregistrováním stejnojmenné domény.

Dnes však na internet předčasně prosákly detailní informace, co má hra obsahovat, a i když pochází z neoficiálního zdroje, působí velmi důvěryhodně.

Jak vyplývá z názvu, NFS: Most Wanted se bude točit kolem honiček s policisty, které si snad každý oblíbil v minulých dílech série. Strážce zákona, jichž vás v hollywoodském stylu může pronásledovat až patnáct najednou, budete moci přelstít různými způsoby. Variabilita úniků se má během hraní rozšiřovat po získání patřičných dovedností (systém skillů jako v RPG) a vylepšovatelných technologií, takže snad časem nehrozí stereotyp. Čím nebezpečnější smyky nebo manévry se svým vozem před policisty předvedete, k čemuž vám občas pomůže interaktivní okolní prostředí, tím více se proslavíte v podsvětí. Pokud se ale budete chtít nepozorovaně vypařit z jejich hledáčku (snížení heat-meteru), stačí provést nějaké vizuální úpravy automobilu.


Příští díl Need for Speed nabídne osm herních módů (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout – Cost to state, Pursuit milestones and Headlines milestones), o nichž se zatím neví bližší podrobnosti, ale z jejich názvů je lze více či méně úspěšně odvodit. Vše se bude odehrávat ve čtyřech regionech, které se mají postupem času rozvíjet včetně dynamicky měnícího se počasí. Mě osobně při čtení vlastostí hry nejvíce potěšilo, že závody budou konečně probíhat za denního světla (od svítání po západ slunce), takže zapomeňte na noční projížďky z Underground. Co se týká vozového parku, slibováno je okolo 100 typů původem z Asie, Evropy i Ameriky (plus nějaká exotická autíčka). Chybět samozřejmě nebude ani multiplayer podobný NFSU2.

Hra Need for Speed: Most Wanted by měla vyjít v listopadu 2005 ve verzích pro PC, PlayStation 2, PSP, GameCube, GameBoy Advance, Nintendo DS, Xbox a snad i Xbox 2.
zdroj: SP0NG

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.