zavřít

Podrobnosti o akci The Wheelman

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mafie, honičky, rychlá auta, bouračky, střílečky a uprostřed toho všeho Vin Diesel...

Už je to rok, co jsme vám přinesli zprávu, že se chystá další hra, ve které si "zahraje" Vin Diesel. Jmenuje se The Wheelman a vzniká na motivy stejnojmenného filmu, který by měl mít premiéru někdy letos. Dosud jsme se toho o této hře mnoho nedozvěděli, nicméně teď máme k dispozici alespoň oficiální materiály týkající se obsahu, a tak vám můžeme konečně pár věcí prozradit. Screenshoty bohužel zatím nevyšly, v minulých dnech jste si ale mohli stáhnout trailer, ze kterého pocházejí i ukázky v naší galerii. Vydání titulu je naplánováno na poslední čtvrtletí tohoto roku. Počítá se s verzemi pro konzole příští generace a PC.


Samozřejmě si užijete právě tu roli, kterou ve filmu ztvárnil sám Vin Diesel. Stanete se tím, který prchá před mafií ve spojených státech a vrací se zpět do Barcelony, kde na něj čeká temná minulost a ulice plné kriminálních živlů. Vaše snaha bude směřovat k obrácení jednotlivých gangů proti sobě, abyste tím zamaskovali troufalou loupež. Hra se soustředí na hutné automobilové honičky a souboje, a to za plného městského provozu. Svou roli zde sehraje reputace, kterou si budete budovat plněním různých úkolů. Auta vám poslouží nejen jako dopravní prostředek, ale i jako zbraň, když vám někdo bude stát v cestě. Budete s nimi moci dělat nejrůznější věci, bourat je, provádět různé triky (skoky, smyky, atd.) hollywoodského stylu. Všude kolem vás přitom bude spousta zničitelných objektů a také chodci, kteří budou dost inteligentní na to, aby adekvátně reagovali na vaše akce. The Wheelman by měl mít také online multiplayer, v němž si vytvoříte vlastní unikátní postavičku, abyste pak v týmově orientovaných misích ostatním hráčům předvedli své řidičské schopnosti.
zdroj: PR

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.