zavřít

Padouchem v nové strategii Evil Genius

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal Games dnes ohlásili novou strategii/simulaci s názvem Evil Genius, ve které si střihnete roli, obecně označovanou jako záporňák.

V kůži padoucha budete muset obhospodařovat a chránit svůj ostrov se sídlem neřesti, komandovat své nohsledy a samozřejmě spřádat ďábelské plány a uplatňovat je v ještě nebezpečnějších misích. Vývojáři z londýnského studia Elixir, které nyní pracuje i na Republic: The Revolution, říkají, že se při tvorbě hry inspirovali hrdiny akčních filmů šedesátých let jako jsou Austin Powers nebo James Bond. Rozdíl je jen v tom, že v Evil Genius kopete za druhou stranu a podobným elitním špionům můžete tak maximálně zakroutit krkem (v reálnem čase, samozřejmě).

Součástí hry bude řada zbraní, příslušenství a šikovných udělátek, která vám nezřídka ve vašich nekalých úmyslech a důmyslných léčkách pomohou. V Elixir Studios věří, že si hru oblíbí jak milovníci tradičních RTS tak i hráči, kteří se nebojí originálních nápadů, okořeněných špetkou humoru. Evil Genius bude předváděna na letošní E3 jen vybraným jedincům a ani z oficiální stránky se toho příliš nedozvíme (škoda klikat). Jistý je jen fakt, že hru si nenainstalujeme dříve než na podzim 2004.

zdroj: GameSpy

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.