zavřít

Oznámení Need for Speed Underground na PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patříte-li mezi příznivce závodních titulů, možná vás zaujme následující zpráva.

Společnost Electronics Arts dnes totiž oznámila vývoj svého nejnovějšího počinu ze série NFS - Need For Speed: Underground. Vývojem Need For Speed Underground se zabývá stejný tým, který vyrobil i předchozí titul série - NFS: Hot Pursuit 2. Těšit se na hru mohou všichni, kdo vlastní alespoň některou z těchto platforem: PS2, GBA, GameCube, Xbox a nakonec i PC. Vydání je naplánováno na začátek příštího roku.

Need For Speed: Underground se bude moci pochlubit 20 zcela nastavitelnými licencovanými vozidly od např. Mitsubishi Motors, Toyoty nebo Subaru, ad. Těšit se můžete na rozličné události zasazené do nočního prostředí, které nastolí titulu tu správnou atmosféru. Svou jízdu si budete moci navíc zpříjemnit stovkami různých autodoplňků od takových dodavatelů, jako jsou AEM Inc., Audiobahn, Bilstein, Dazz Motorsport, DC Sports, Eibach Enkei, GReddy Performance Products Inc., HKS, Holley, Injen, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed, Nitrous Express Inc., O.Z, PIAA, Skunk2 Racing, Sparco, StreetGlow, Turbonetics Inc.

zdroj: PR

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.