zavřít

Oznámení Men of War Assault Squad

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle nových frakcí přinese třeba ovládání tanku šipkami.

1C odtajnili další datadisk k válečné taktické akci Men of War. Rozšíření ponese podtitul Assault Squad a obsáhne zbrusu nový kooperativní mód, který vedle větší věrohodnosti a přístupnosti slibuje především hru za pět různých národností: Rusko, Velkou Británii, USA, Německo a Japonsko. To vše v misích odehrávajících se v posledních letech 2. světové války.

Oficiální tisková zpráva také zmiňuje, že poprvé budete mít přímou kontrolu nad svými jednotkami, které půjde ovládat šipkami, tzn. už bez nutnosti používat jako ukazatel myš - což ale v sérii Men of War není nijak zásadní krok kupředu vzhledem k zavedenému ovládacímu interface, kdy se používá myš pro koukání a klávesnice na chození (thx Varle za upřesnění). Novinkou ale budou pro každou frakci nějací unikátní hrdinové se zvláštními schopnostmi, např. nakopnutím morálky vojska, zvýšením palebné síly apod. Chybět ale nebudou ani na dálku odpalované bomby, letecké nálety nebo vylepšená počítačová AI.

Men of War: Assault Squad vyjde na podzim pro PC - více o původní hře v našem zpravodajství.

zdroj: PR

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.