zavřít

Online střílečka Hired Ops nabízí krátce před vydáním nový mód Target Designation

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Kompetitivní ruská střílečka Hired Ops je k nalezení na Steamu v programu předběžného přístupu a vyjít by měla snad do konce března. Před blížícím se vydáním ale připravili tvůrci ze studia Absolut Soft ještě jeden velký update, který do hry přidal multiplayerový mód Target Designation.

V novém módu proti sobě stojí týmy BEAR ops a USEC, kdy se ti první snaží shodit elektronický vysílač na cílovou pozici, zatímco druzí se tomu snaží zabránit. A pokud se jim to nepodaří, ještě se mohou pokusit zabránit leteckému bombardování. Zápas lze vyhrát samozřejmě i zabitím všech nepřátel, protože v Target Designation má každý jen jeden život a na respawny se tu nehraje.

Ještě tento měsíc by se do hry měla dostat i nová mapa UN Base a tím updaty neskončí, protože s podporou hry se pochopitelně počítá i po jejím vydání. Hired Ops si o to vzhledem k zaměření hry přímo říká – jde o týmovou online střílečku s moderními zbraněmi a speciální výbavou, kdy proti sobě stojí dvě žoldácké skupiny.

Vy si můžete na každé straně vybrat z pěti různých tříd, přičemž má každá svůj vlastní systém schopností a arzenál zbraní i různých zbraňových doplňků a modifikací. Hired Ops nabízí také režim zvýšené realističnosti, a byť má hra na Steamu zatím jen smíšené uživatelské recenze, vyjde vás v předběžném přístupu jen na 10 euro.

Tagy: online akční FPS first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.