zavřít

Oficiální oznámení nástupce Settlers ve 3D

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německá divize UbiSoftu dnes na svých stránkách odhalila, že ve spolupráci s Blue Byte připravuje nástupce legendární strategie Settlers, které se celosvětově prodalo více než tři a půl miliónu kusů.

Její čtvrtý díl (recenze) vyšel před rokem a zatímco byl následován dvěma datadisky (Mission CD, Trójané a elixír moci), designér celé série, Volker Wertich, se mezitím pustil do úplně jiné RTS Spellforce pro JoWood.

Z tiskové zprávy jsme se bohužel o Settlers V přiliš detailů nedozvěděli, pouze to, že hra vůbec poprvé vyjde kromě standardních PC i pro blíže nespecifikované konzole. Zásadní novinkou však má být využití 3D technologie, která by měla zajistit radikální změny v hratelnosti - zejména soubojů mezi jednotlivými národy. Jak bude příchod třetího rozměru do Settlers vyřešen, se dá zatím pouze odhadovat, každopádně je reálné, že půjde o nějakou variaci na Battle Isle nebo Heroes of Might & Magic, kde bitvy probíhají ve speciálním režimu. Žádné další podrobnosti o Settlers V nebo screenshoty v tuto chvíli nejsou k dispozici, pouze jeden artwork znázorňující domeček s pekárnou.

zdroj: PCGames, homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.