zavřít

Nové třídy v Lord of the Rings Online Mines of Moria

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čím vynikne hejtman s oštěpem a proč si s příchodem ochránce run oddechnou minstrelové?

Letos na podzim se populární síťové Lord of the Rings Online dočká prvního krabicového datadisku The Mines of Moria, s nímž do hry přibude i dvojice nových tříd. Tou první bude hejtman čili jakýsi strážce po žodlnéřsku, silák vybavený oštěpem a schopný si nejen vytvářet vlastní otevírací komba v bojích, ale také se potichu připlížit k nepříteli.

Druhou postavou bude Ochránce run, jehož schopnosti se zaměří na léčení jednotlivců i celých skupin a taktéž i zaříkávání celé protivníkovy bandy. Dle mínění zahraničních redaktorů tento přínos ostatně ulehčí i poněkud zakleté třídě minstrelů, kteří byli doposud patentovanými léčiteli a přicházeli o party, kdykoliv chtěli tuto svoji funkci upozadit.


The Lord of the Rings: The Mines of Moria vyjde v půlce listopadu pro PC, předobjednávejte zde - více v našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Tmavomodrý svět Lord of the Rings Online Mines of Moria  [4.8.2008 19:19 - levis]
Oznámení Lord of the Rings Online: Mines of Moria  [14.3.2008 15:15 - levis]
zdroj: Kotaku

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.