zavřít

Nová česká adventura Machinarium

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Robot proti Bratrstvu černých kšiltovek v ponurém, technologicky vyspělém světě od autorů freewarového Samorostu.

Nezávislí brněnští vývojáři Amanita Design posbírali několik ocenění za flashovou hru Samorost 2 a v současnosti připravují plnohodnotnou adventuru s názvem Machinarium. Na čerstvě spuštěné homepage jsou k vidění první obrázky s ponurým, očividně technologicky vyspělým světem. O hře víme pouze to, že:

  • Zůstane věrná point-and-click schématu ovládání
  • Bude sdílet některé postavy/2D pozadí s oběma díly Samorostu
  • Nezazní v ní mluveného slova
  • Hlavní hrdina bude mít malý inventář

Svět Machinaria obývají pouze roboti a mezi nimi právě hlavní hrdina, kterého můžete vidět na druhém obrázku stát u kolejové dráhy. Jeho nepřáteli budou záporňáci z “Black Cap Brotherhood” (volně přeloženo: Bratrstva černých kšiltovek). Amanita sami financují vývoj hry, datum vydání stanovili na léto příštího roku.
zdroj: EscapeTheRoom, AdventureGamers

levis
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.