zavřít

Nightfall Dragons - RPG od tvůrců Blade

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Španělský vývojový tým Digital Legends dnes poprvé oznámil své nově připravované akční RPG - Nightfall Dragons.

V pozadí vzniku Nightfall Dragons a nově založené firmy Digital Legends jsou lidé z původního týmu pracujícího na Severance: Blade of Darkness (recenze). Kromě toho mají k dispozici i nový herní engine, který napsal vedoucí programátor Severance: Blade of Darkness, a tak není divu, že si tyto dvě hry budou zřejmě dost podobné. Jen děj se bude odehrávát v jiném prostředí, jak napovídají první artworky ze hry:


další nové obrázky

Očekávat můžete mystické kreatury, legendární válečníky, nedobytné pevnosti, tajemné kláštery a přirozeně vypadající krajinu. Nový engine pak nabídne fungující denní a noční cyklus, efekty počasí, detailní postavičky a samozřejmě dynamické osvětlení a stíny. První obrázky vypadají vcelku slibně, ale zatím nebyly oznámeny další detaily ani datum vydání.
zdroj: EuroGamer

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.