zavřít

Need for Speed: Hot Pursuit 2 pro PS2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po ohlášení Motor City Online se až do dnešních dní zdálo, že EA se již ke klasické sérii Need for Speed nevrátí.

Vaše příspěvky k našemu ohlédnutí ze celou sérií NFS ostatně potvrdily, že je to škoda. Dnes se tak trochu zablýskalo na lepší časy, protože byl oznámen nový díl pod názvem Need for Speed: Hot Pursuit 2, ze kterého jsou i nové obrázky.


Ovšem neradujte se předčasně. Tato verze hry sice vychází z třetího dílu hry pro PC, ale bude určena pro Playstation 2. Je otázka, zda se někde tajně nechystá i PC verze, protože asi my všichni bychom znovu rádi prohnali své Ferrari nebo Lamborghini. Více informací o Need for Speed: Hot Pursuit pro PS2 najdete v tiskové zprávě.

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.