zavřít

Námořní lodě Jutland z první světové

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

"Pokud vystřelený náboj nic nezastaví, musí ještě prorazit trup lodi v bodě dotyku, o čemž rozhodne tloušťka pancéřování..."

Kdo si pod prachem dvou let ještě vzpomene na námořní akci Distant Guns, možná také bude pamatovat, že její vývojáři ze Storm Eagle před časem představili oficiální pokračování: Jutland. A jak se ukazuje, druhý díl nebyl škrtnut kvůli zastaralé grafice, jak si škodolibě přáli někteří v diskusních fórech, ale naopak je momentálně v poslední fázi vývoje a může prý vyjít každým dnem.

Připomeňme, že tu nejde o vizuálně skvostnou pastvu pro oči, ale realistický simulátor námořních bitev z první světové války. Snad aby bylo jasnější, nakolik se celá věc bere vážně, sami autoři dodávají:

    Každý vystřelený náboj se fyzicky ocitá v trojrozměrném bitevním prostoru a letí po realisticky vytyčení trajektorii až k svému cíli. Pokud se tak stane a nic mu nezabrání, musí ještě prorazit skrz trup lodi, její palubu nebo věž, o čemž rozhodne tloušťka pancéřování v bodě dotyku.

Hra poběží na vylepšeném enginu z jedničky, díky čemuž se bude válčit na mapách o ploše až 200km2. Veškeré modely lodí mají odpovídat dobovým předlohám a vývojáři vypracovali i autentický model cílení torpéda a střelby z lodních děl (navíc mírně pozměněný pro každou zemi). Vaši loď si prohlédnete z pěti různých kamer a chybět nebude ani rozšířený multiplayer nebo editor scénářů.

Jutland pro PC vyjde možná ještě letos - více v našem oznámení a na oficiálním webu.
zdroj: Gamesquad

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.