zavřít

Mass Effect 3 From Ashes DLC vznikalo samostatně

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Po včerejším odhalení přídavku From Ashes pro sci-fi RPG Mass Effect 3 nyní producent Casey Hudson prozradil, že balíček vznikal nezávisle na samotné hře. "Trvá zhruba tři měsíce, než se vezme hotový Mass Effect 3, opraví se chyby, hra se certifikuje, vyrobí a pošle do obchodů. Tenhle čas jsme využili k tvorbě datadisku," napsal producent na Twitteru.

Výhodou přídavku je, že má rychlejší certifikaci a nemusí se lisovat - proto si hráči mohou From Ashes užít již ve stejný den jako plnou verzi. Vývojáři na datadisku pracovali zhruba od ledna.


Hudsonovo vyjádření nejspíš souvisí s kritikou hráčů, kteří přídavek označili za vydřidušství - hra bez něj prý nedává smysl a jde jen o způsob, jakým BioWare z hráčů rýžují další peníze. Teorii o tom, že jde jen o odříznutý kus plné hry, za nějž se má extra zaplatit, nicméně Hudsonova slova vcelku úspěšně vyvrací.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Twitter,VG247

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.