zavřít

Mass Effect 3 From Ashes DLC vznikalo samostatně

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Po včerejším odhalení přídavku From Ashes pro sci-fi RPG Mass Effect 3 nyní producent Casey Hudson prozradil, že balíček vznikal nezávisle na samotné hře. "Trvá zhruba tři měsíce, než se vezme hotový Mass Effect 3, opraví se chyby, hra se certifikuje, vyrobí a pošle do obchodů. Tenhle čas jsme využili k tvorbě datadisku," napsal producent na Twitteru.

Výhodou přídavku je, že má rychlejší certifikaci a nemusí se lisovat - proto si hráči mohou From Ashes užít již ve stejný den jako plnou verzi. Vývojáři na datadisku pracovali zhruba od ledna.


Hudsonovo vyjádření nejspíš souvisí s kritikou hráčů, kteří přídavek označili za vydřidušství - hra bez něj prý nedává smysl a jde jen o způsob, jakým BioWare z hráčů rýžují další peníze. Teorii o tom, že jde jen o odříznutý kus plné hry, za nějž se má extra zaplatit, nicméně Hudsonova slova vcelku úspěšně vyvrací.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Twitter,VG247

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.