zavřít

Mario Tennis Aces předvádí svůj příběhový mód, bossy a RPG prvky

Switch

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Červnový Mario Tennis Aces nenabídne jen klasické arkádové pinkání pro více i méně pokročilé. Jedním z hlavních taháků nového sportovního Maria bude i příběhový mód, ve kterém se se svojí tenisovou raketou postavíte jakémusi ostrovnímu kouřovému monstru.

To ovládlo Luigiho raketu, jeho samotného, a navíc ještě Waria i Waluigiho. Vaším úkolem bude zjistit, co se děje, a trojici nepřátel kletby zbavit. Než se ale k takovému závěru dopracujete, čeká vás v Adventure Mode řada pestrých výzev. Nejde tak jen o klasický tenisový turnaj s postupně těžšími protivníky, ale taky o řadu výzev a bossů.

Jedním z nich bude i stará známá Petey Piranha, na kterou byste se měli vrhnout teprve ve chvíli, kdy se budete cítit pevní v kramflecích. Mario Tennis Aces se totiž nebojí ani RPG prvků, a tak s Mariem sbíráte zkušenosti, levelujete, a dokonce i řešíte několik různých statistik.

Samotný Mario se může zlepšovat v rychlosti střely, rychlosti pohybu a mrštnosti, zatímco jednotlivé pálky mají různé úrovně útoku, obrany a výdrže. Každá raketa je na tom samozřejmě jinak a vy byste si měli vždycky vybrat tu nejvhodnější nejen podle statistik, ale i podle příležitosti a typu použití.

Mario Tennis Aces vyjde už příští měsíc, ale klasické demo od hry bohužel nečekejte. Sice se ho někdy dočkat můžeme, ostatně například Arms dostala své regulérní demo teprve nedávno, ale při vydání nebude. Nintendo si místo dema přichystalo speciální Pre-launch Online Tournament, kdy si budete moct hru po omezenou dobu vyzkoušet.

Konkrétně půjde o období mezi 1. a 3. červnem. Všichni účastníci online turnaje navíc získají typický obleček pro Maria. Plná hra pak vyjde 22. července, exkluzivně na Nintendo Switch.

Na závěr snad jen připomeňme, že v době vydání si budete moct Mario Tennis Aces zahrát přes internet zadarmo, ale už od září letošního roku bude online hraní zpoplatněno v rámci služby Nintendo Switch Online.

Tagy: Mario tenisti

Zdroje: Nintendo

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.