zavřít

Jste vybaveni na večerní (misi) Call of Duty 4?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co přesně vás čeká v singleplayerovém PC demu dnes večer a jaké železo pro něj budete potřebovat?

Do dnešního večera, kdy budete moci kliknout na link pro zahájení stahování singleplayerového PC dema Call of Duty 4, zbývá už jen pár hodin. Čekání se nám Activision a Infinity Ward rozhodli ukrátit sadou čerstvých screenshotů:


V rámci pečlivých příprav na hraní není od věci ověřit, zda váš počítač splňuje výrobcem udávané HW požadavky a eventuálně s tím ještě něco během odpoledne udělat:
  Minimální HW nároky:
  - Procesor Pentium 4 2,4 GHz nebo Athlon 64 2800+ nebo duální 1,8 GHz
  - 512 MB RAM pro XP nebo 768 MB RAM pro Vista
  - GeForce 6600 nebo Radeon 9800 Pro
  - 8 GB místa na harddisku

  Dopoučená sestava:
  - Duální procesor 2,4 GHz
  - 1 GB RAM pro XP nebo 2 GB RAM pro Vista
  - Videokarta s podporou Pixel shaderů 3.0 jako GeForce 7800 nebo Radeon x1800

Call of Duty 4 demo video

Jak se můžete sami přesvědčit ve videu z hraní, s demem této válečné first-person akce z moderní doby se pojí jedna čím dál běžnější nepříjemnost. A to profláklost téhle mise ve městě někde na Středním východě, kterou známe jak své boty z červnových trailerů nebo z prezentace třeba na Games Convention. Úvodem levelu byste možná prošli i poslepu, ale naštěstí později nechybí pár dosud neprovařených pasáží. Takže nezapomeňte: dnes večer --> Tiscali --> výčet mirrorů dema ihned od momentu, kdy se objeví...
zdroj: YahooGames, FS, Shacknews

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.