zavřít

Již zítra se rozjede Gran Turismo 5 Prologue

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední instrukce před čtvrtečním startem v Japonsku a fotorealistické obrázky na posilněnou.

"To jsou hezké fotky, co ale dělají na herním webu?" Zcela běžná otázka každého, kdo ještě neslyšel o chystaných PS3 závodech Gran Turismo 5 Prologue. Jejich říjnové demo jsme podrobně rozebrali v testu a teď si k příležitosti nových obrázků zrekapitulujme časovou osu vydání hry.


Sony vydá GT 5 Prologue v Japonsku na Blu-Ray disku již tento čtvrtek (alternativně bude ke stažení přes PlayStation Network) a tentýž den zdarma spustí TV kanál Gran Turismo se dvěma programy: Tokyo Motor Show 2007 a First Impression Lancer Evolution X. Kromě toho začne fungovat textová služba s informacemi o nových vozech, nabídkami jejich prodejců nebo mapami/informacemi o počasí na skutečných závodech.

Den po Štědrém dnu si pak Japonci budou moci stáhnout update zpřístupňující módy Arcade a Time Attack k online hraní, spolu s nimi do hry přibude také historický mód Museum. Ještě před koncem roku pak zdarma vyjdou dvě další videa na televizním kanálu (GT-R Legend Inside Story II a III), všechna další budou od konce ledna již zpoplatněny. V USA a Evropě má pak Gran Turismo 5 Prologue vyjít v únoru.

Dle informací Sony bude pro instalaci hry z PSN potřeba 5,1 GB volného místa na PS3 disku. Kompletní seznam vozů a tratí naleznete na oficiálním webu.
zdroj: Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.