zavřít

Heroes of Might & Magic: The Gathering Storm

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3DO potvrdili, že se chystají vydat datadisk k jejich poslednímu pokračování Heroes of Might & Magic IV, které se u nás začalo prodávat 19.dubna 2002.

Nový addon k této velmi populární tahové strategii by se měl objevit ještě letos do konce roku, a to pod názvem Heroes of Might & Magic: The Gathering Storm.

Heroes of Might & Magic: The Gathering Storm s sebou přinese 20 nových single-player map, šest nových kampaní a čtyři nové kreatury. Dále se zde setkáte s 18 novými artefakty, vylepšeným editorem kampaní, představí se několik nových hrdinů a poslechnete si také pár čerstvých hudebních tracků. Heroes of Might & Magic: The Gathering Storm by měl svým hráčům navíc konečně nabídnout i tolik slibovaný multiplayer, který v původní hře, kde byla pouze lokální varianta "hot-seat", prostě chyběl.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.