zavřít

Diablo III v podzimním světle

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové obrázky z nočního updatu doplňuje vyjádření komunitního manažera ke spekulacím o datu vydání.

Noční update oficiálního webu Diablo III s sebou přinesl čtveřici nových obrázků, na nichž lze zahlédnout mj. dosud neznámou pouštní bestii Dune Thresher. Co se týče posledních novinek, z odpovědí komunitního manažera Bashioka (viz fanstránku pro české přepisy) se lze dozvědět mj. tolik, že v současné verzi hry neexistují zamčené truhly a že o ně nebudete zakopávat na každém rohu, protože autoři se snaží udělat z jejich nálezů méně častou záležitost.

Celá věc s rychlým mizením mrtvol je také prý mnohem složitějí, než se zdá, protože hra pracuje s vlastním systémem počtu objektů na obrazovce a podle něho si sama určuje, do kdy případná bezvládná těla či třeba otisky krve nechá viditelné. A co se týče nedávno spekulace o tom, že Diablo nakonec vyjde před novým StarCraftem, komunitní manažer mlčí, ale celou věc prozatím přímo nevyvrací s tím, že víc se možná dozvíme na letošním BlizzConu. Čili naděje stále žije.


Diablo III pro PC vyjde nejdříve příští rok - více v preview a našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Fandy vysněné barvy Diablo III v pohybu  [12.9.2008 12:12 - levis]
Diablo III ve světle obchodování  [1.9.2008 10:10 - mart]
zdroj: PR & uvedená fanstránka

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.