zavřít

Další drobky informací o Crysis 3 – vrací se Psycho

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Snad si nepohněvám žádného fanouška série, ale tahle tendence trousit drobné zprávy o hře,...

Snad si nepohněvám žádného fanouška série, ale tahle tendence trousit drobné zprávy o hře, místo toho, aby byly nějak komplexně shrnuty, mě začíná iritovat. A Crysis 3 má už teď nakročeno k tomu, aby se z tohoto pohledu stala jedním z těch nepříjemnějších titulů. Jenže informovat je třeba, takže tady je další hrst zpráviček.


Jak se zdá, hra určitě nebude finišem série. Dá se počítat s dalšími tituly, ať už spin-offy či pokračováními. A ačkoliv bude hlavním hrdinou Prophet, tedy vlastně Alcatraz, objeví se jiný starý známý a to Psycho z Crysis Warhead. Není ale jisté, zda si za něj zahrajete.

Co se týče nepřátel, určitě tu nebudou jen Cephové a CryNet, ale o identitě dalších nepřátel tvůrci zatím mlčí. Ale určitě tu bude i divoká zvířena. Cephové si přinesou i plamenomet a s ním půjde jistě pořádat grilovačky. A když ne zbraně, spoustu věcí zvládne váš oblek. Bude mít nové schopnosti jako je hackování věží nebo ovládání protivníkových zbraní. A budou zde i vedlejší úkoly, jimiž se jde zabavit i něco unikátního získat.

Tagy: sci-fi FPS

Zdroje: Playstation Gang

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.