zavřít

Bayonetta zabíjí anděly

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čarodějka s kolty na nohou vede soukromou válku proti andělům trochu v duchu Devil May Cry. + OBRÁZKY

Snad klášter, snad chrám, rozhodně však posvátné místo. Všude kolem spousta barviček, ve vzduchu motýli, celkový dojem jako z Fable 2, ale zdání klame. O chvíli později hlavní hrdinku napadají andělé a je jasné, že řeč se točí okolo nedávno odhalené akce Bayonetta.

S anděli to v téhle hře vůbec nebudete mít lehké: jejich obrovská bílá křídla a orlí tváře se svatozářemi vzbudí údiv a pokoru už na dálku, natožpak když vytáhnou svá zlatá kopí se štíty a vrhou se na vás. Následný souboj lze asi nejlépe připodobnit ke stylu Devil May Cry, kdy hrdinka bude kombinovat různé útoky, kopání, údery pěstmi i střelbu z pistolí (včetně těch na nohou, viz trailer).


Těšit se můžete i na zábavné závěrečné pohyby v bojích, kdy už protivník bude mít na mále. Anděl se třeba v souboji pokusil vykouzlit jakousi egyptsky laděnou rakev (snad mučící nástroj?), ale to mu hrdinka překazila, svého soupeře skopla dovnitř a ještě stačila zaklapnout víko, načež se všude po obrazovce výmluvně rozstříkla krev.

Bayonetta vyjde začátkem příštího roku pro Xbox360 a PS3 - více v dosavadním zpravodajství.
zdroj: diskusní fóra

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.