zavřít

15 multiplayerových módů Grand Theft Auto IV

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rockstar vytahuje poslední trumf z rukávu aneb odhalení dlouho očekávané síťové stránky městské akce.

Nejnovějšímu číslu španělského PlayStation Magazinu se dostalo té cti představit veřejnosti dlouho očekávanou multiplayerovou stránku Grand Theft Auto IV. Ta dovolí až šestnáct hráčů naráz a použije stejnou mapu města, kde najdete všechny lokace i budovy ze singleplayeru. Pro síťovou hru si budete smět vytvořit vlastní postavu vč. pohlaví, barvy pleti, vlasů či oblečení a v nabídce bude dohromady patnáct herních módů:

  • Hangman's Noose ve stylu VIP Rescue z Counter-Striku, kdy vaším úkolem bude eskortovat mafiána k únikovému vrtulníku a nenechat se zabít pronásledovatelským týmem SWAT.
  • Mafia Work & Team Mafia Work v roli lokajů Kennyho Petrovice s mlácením nepřátel dle instrukcí zadaných přes mobilní telefon.
  • DM & TDM s možností nastavit hustotu zalidnění ulic i silničního provozu, počet zbraní i míru zainteresovanosti policie.
  • Cops 'N Crooks, kde jedna skupina bude hrát za policii s GPS ve svých služebních vozech a druhá za mafiány, snažící se pronásledovatelům uprchnout.
  • Race & GTA Race, v němž hostující server udělá nabídku vozidel hráčům a stanoví počet tratí v závodu.
  • Free Roam, kde si jednoduše dáte s někým sraz a budete se třeba spolu projíždět v autech/létat vrtulníky (až ve 3 lidech naráz).
  • Turf War, Car Jack City, Bomb da Base I & II, Deal Breaker a jeden další, zatím tajný mód.
Grand Theft Auto IV vyjde pro X360 a PS3 29. dubna (předobjednávka), PC verze má dle našich informací následovat v listopadu (předobjednat).
zdroj: GTA Forums, MTV

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.