zavřít

Jste připravení stát se novodobými Sherlocky v detektivní deskovce Kronika zločinu?

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Londýn, současnost. Uprostřed Hyde Parku byla nalezena mladá žena, pravděpodobně zavražděná. Jde tedy o případ pro zdejší detektivní složku, jíž jste nedílnou součástí. Není času nazbyt. Okamžitě vyrážíte do terénu s nejmodernějšími technologiemi a odhodláním dopadnout a usvědčit pravého viníka. Tím ale vaše práce nekončí, neboť čisté stránky Kroniky zločinu se každým dnem zaplňují.

Kronika zločinu je nová detektivní desková hra, ve které v roli vyšetřujících detektivů řešíte rozličné případy. Jelikož současní strážci zákona disponují tím nejmodernějším vybavením, berete i vy do rukou mocný nástroj v podobě chytrého telefonu. Kronika zločinu totiž originálním způsobem spojuje stolní hru se hrou digitální.

Během vyšetřování narazíte na spoustu očitých svědků a podezřelých osob, které vyslechnete pomocí důmyslného systému Scan & Play. Ten vám umožňuje zeptat se úplně kohokoliv na cokoliv, ale pozor, čas rozhodně nehraje ve váš prospěch. Jak minuty ubíhají, události mohou nabrat na otáčkách a to poslední, co chcete ve vypjaté situaci slyšet, je kárající zpráva od nedočkavého vrchního inspektora.

Kronika zločinu

Kromě vyslýchání osob bude na vašich bedrech i prohledání místa činu v 3D počítačové grafice, hledání důkazů, jejich posuzování a používání ve váš prospěch. Jste detektivové, takže nečekejte, že vás někdo povede za ručičku. Musíte mít oči na stopkách a dát do pohybu všechny mozkové závity.

Vraha totiž nestačí jen označit. Musíte mít neprůstřelné důkazy, ideálně i vražednou zbraň, přijít na motivy kriminálníka. Některé případy budete mít rychle z krku, jiné vám nedají spát, když se rozrostou v něco mnohem většího.

Kroniku zločinu už teď seženete u všech dobrých prodejců za doporučenou cenu 799 korun. Více informací o hře naleznete na oficiálních stránkách vydavatelství Mindok, případně na Facebooku.

Kronika zločinu

Tagy: kooperace detektivka deskové hry Mindok

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.