zavřít

Hardware Club #36: Výkon procesorů Ryzen 3000 a GPU Navi

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Procesory Ryzen 3000 a grafické karty Navi, které AMD postupně oznámilo na Computexu a E3, se konečně dostaly do rukou recenzentů a na pulty obchodů. Víme tak už výkon, ceny i výhodnost. Budou od teď herní PC už jen v červené barvě?

Ryzen 3000 ve hrách, téma, na které spousta fanoušků čekala. Ani se nedivím. Nové Ryzeny při svých cenách a počtu jader vypadají jako zatraceně dobrá koupě. Ale to byla i předcházející generace. V Hardware Clubu si tak povíme, zda se nová jádra Zen 2 postavená na 7nm výrobní technologii dotáhla na Intel v IPC i herním výkonu.

A když už jsme u těch her, neopomeneme ani nové grafické karty Navi, které už také zamířily k obchodníkům. Zvláště po rychlé odpovědi jménem Nvidia GeForce SUPER je ve střední a vyšší střední třídě poněkud těsno. Tak si v tom uděláme alespoň jasno.

36. Hardware Club sledujte na Youtube v tradiční čas 16:00 v klasické sestavě Jindra, Lukáš a Jiří.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: grafické karty procesory AMD Ryzen Intel Core Hardware Club test výkonu AMD Navi

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.