zavřít

Fight Club #48 o RAGE, první Mafii a Stevu Jobsovi

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátek natáčení 48. Fight Clubu, tedy podcastu Games.cz, se neobešel bez zákeřných...

Začátek natáčení 48. Fight Clubu, tedy podcastu Games.cz, se neobešel bez zákeřných technických problémů, takže v době, kdy začalo už tradiční živé vysílání, jsme seděli v naší klubovně už dobrou hodinku. Ale o to odhodlaněji jsme hned vstoupili do diskuse! Ve složení Lukáš Grygar, Petr Poláček, Martin Bach a Dan Vávra jsme se nejprve pořádně rozzuřili nad nedávno vydanou střílečkou RAGE. Během polemizování nad tím, jaký důvod měl asi ke svému pádu meteorit, který ve hře spadne na matičku Zemi, jsme se věnovali záporům i kladům, se kterými se tato kontroverzní hra prezentuje. Ale nezůstalo samozřejmě jen u comebacku id Software. S pozdvihnutým obočím jsme se zastavili nad oznámením multiplayeru k Mass Effect 3, řekli jsme si své k problematice progamingu a vzhledem k přítomnosti Dana se nedal vynechat ani odkaz Steva Jobse. Obvyklou hodinovou stopáž jsme dále výrazně překročili nad dotazy posluchačů, ze kterých největší ohlas vyvolala otázka na to, zda kultovní statut první Mafie není přeci jenom trochu nezasloužený. Zajímá vás, co si o tom myslí její autor? Tak neváhejte, a pusťe se do 48. Fight Clubu!

Jestli si pustíte stream pod textem nebo v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. V soutěži tentokrát hrajeme o F1 2011, přičemž v případě hry si můžete tentokrát vybrat, zda chcete v případě výhry brát PC, X360 nebo PS3 verzi. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když k tomu použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast redakce

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.