zavřít

Fight Club #220 HD: Vyvádění s Honzou Vrobelem

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V posledních týdnech se nám to ve Fight Clubu jenom hemží zajímavými hosty a 220. díl nebyl výjimkou. Do naší klubovny totiž dorazil bývalý šéfredaktor Score a vášnivý hráč i muzikant Honza Vrobel. Jeho přítomnost předznamenala i hlavní téma tohoto Fight Clubu - povídání o aktuální PS4 akci Bloodborne.

Honza je velkým fanouškem "Souls" her a společně s Pavlem a Lukášem by se o hrách Hidetaky Mijazakiho dokázal bavit hodiny a hodiny. Přesto se ale Fight Club 220 neutopil v gotické temnotě celý. Vedle Bloodborne jsme se pobavili o prohlášení bývalého šéfa Epicu Mikea Cappse, který se svěřil, že nevěří současnému boomu kolem virtuální reality. A do fáze drbů a spekulací jsme se pak přesunuli i souvislosti s děním kolem Hidea Kojimy, který podle všeho odejde z Konami po dokončení Metal Gear Solid V.

Audio verzi Fight Clubu #220 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.