zavřít

Zoo Tycoon 2 je hotova

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Microsoft Game Studios dnes oznámila dokončení vývoje očekávaného pokračování oblíbené budovatelské strategie - Zoo Tycoon 2.

V amerických obchodech by se měl tento titul objevit v týdnu od pondělí 8. listopadu. Zoo Tycoon 2 se bude moci pochlubit plnou 3D grafikou a s tím spojenými novými herními možnostmi. Jak jsme vás informovali již dříve, na tuto hru se mohou těšit také čeští hráči. Českou lokalizaci (konkrétně půjde o titulky) zajistí tentokrát společnost Playman. Stihnout by to přitom měla už do Vánoc, takže pokud ještě nemáte představu, co byste chtěli dostat nebo naopak někomu dát letos pod stromeček a fandíte této sortě her, máte nyní aspoň tip.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.