zavřít

Zahrajte si zábavnou tahovku ze světa Resistance 3

PC PlayStation 3

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Propagace chystaného titulu se dá dělat různě a světe div se, někdy i kreativně a hravě. A nemyslím teď roztodivné virální akce, které se v posledních letech rozmohly, ale propagaci v podobě doprovodných her a hříček. Jednu takovou si pro PS3 střílečku Resistance 3 vymysleli vývojáři z Insomniac: jmenuje se Global Resistance a má podobu v browseru běžící tahové (bezplatné) strategie s prvky populárního RISKU.

Stavíte základnu z různých segmentů, což vám na oplátku odemyká přístup k novým úkonům. Jednotky pak vysíláte do jednotlivých teritorií, k tomu plníte speciální mise, podstupujete souboje jeden na jednoho s volbou strategie a snažíte se buď chiméru vyhnat, nebo naopak šíříte její slávu. Celá hra probíhá komplet mezi hráči bez přítomnosti AI a jednotlivé úkony jsou časově limitované, aby ti, co jsou u hry schopni sedět 24/7, neměli žádnou výhodu. Stačí se jednou za hodinku/půlhodinku přihlásit, naklikat úkony, vyslat vojáky, přihlásit se do speciální mise a je to. Pak zkontrolujete výsledek, rozdáte nové příkazy a držíte své frakci pěsti, aby vyhrála nejenom dané kolo, ale i danou válku.

Hra je pohledná, běží svižně a je poměrně komplexní, když si uvědomíte, že to je vlastně jenom doplněk. Pro náruživé hráče Resistance titulů spočívá její kouzlo v tom, že úspěchy v Global Resistance odemknou drobné bonusy v Resistance 3 až vyjde letos v září, Tak co, nechcete hru vyzkoušet? Níže najdete video, které vám hru představí v běhu, i když u tahové strategie to je poněkud přebytečný luxus :)

Tagy: tahová browser-gaming

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.