zavřít

Za volantem kamionu navštívíte v American Truck Simulatoru vyprahlý Utah

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Z kratičkého videa se včelkou a prvních obrázků si mnozí fanoušci tvorby studia SCS Software odvodili, že by další DLC pro American Truck Simulator mohlo zamířit do státu Utah. A nemýlili se. Oficiální odhalení dalšího mapového přídavku Utah proběhlo v Den nezávislosti a bylo doprovozené trailerem a další várkou obrázků.

Utah je na první pohled velmi pustou krajinou. Jeho rozlohu tvoří z valné většiny poušť, ve které vznikly krásné skalní výběžky, oblouky a další útvary z červeného kamene. Přesto zde nechybí zeleň a občasné vodstvo, přičemž vrcholky hor jsou i v takto rozpálené oblasti pokryté sněhem.

Turisté sem jezdí hlavně za národními parky, průmysl se zaměřuje na informační technologie a doly. Pokud se do 13. největšího státu USA sami nechystáte, můžete do něj nakouknout v DLC Utah pro American Truck Simulator ještě letos.

Tagy: kamiony simulace Utah Závodní česká hra simulator

Zdroje: SCS Software blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.