zavřít

Za hraní Neverwinter nemusíte platit ani korunu

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud jste neodolali vábení free to play onlineovky Neverwinter a pořídili si jeden z „founders“ balíčků, tak jste pravděpodobně v uplynulých dnech absolvovali svůj první beta víkend a třesete se na další, který ovšem proběhne až 8. března. Čekání si můžete zpříjemnit sledováním nových materiálů ze hry, konkrétně hovořím o obrázcích a následujícím videu (po rozkliku), které představuje lokaci Mount Hotenow.

Právě díky těmto představovačkám je mi Neverwinter stále sympatičtější – jsou udělaná skvěle, jako přímý úvod do questu, do kterého by se člověk hned dal, jen kdyby tu byla ta možnost. Jen ať si ale tvůrci z Neverwinter vyhrají než hru vhodí zcela zdarma do jámy lvové. A když píšu zdarma, tak v tomto případě v tom není ani žádný háček.

Zatímco jiné free to play hry de facto nabízí nějakou formu alternativního předplatného, zpřístupňujícího hru v celé šíři, jenom to maskují za nějaký vyfešákovaný název, Neverwinter ne. Dle tvůrců prý ve hře neexistuje předmět, quest zkrátka nic, co by hráč nemohl získat nebo si to zpřístupnit bez placení. Žádné exkluzivní hadříky či zbraně jenom pro platící.

Ano, vydělat dostatek astrálních diamantů, které se dají na aukci proměnit na mikrotransakční měnu, aby si člověk mohl něco ze shopu koupit, asi bude trvat déle, než za to zaplatit skutečnými chechtáky, ale podstatné je, že to možné je. Což je přístup, který lze v rámci stále populárnějšího free to play modelu jedině ocenit. Takže to dělám.

Tagy: akční fantasy kooperace

Zdroje: tisková zpráva,MMORPG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.