zavřít

Za cenu dvou obědů pořídíte bundle s Kingdom Come, Deus Ex, Halcyon 6 a KOTOR

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ne, neotvírejte hned Humble Bundle, protože tam byste takovou nabídku nenašli. Ta nabídka měsíčního předplatného, se kterou jste se dostali ke Kingdom Come: Deliverance za 280 korun, už je dávno fuč. Ale objevila se nová možnost v jiném bundlu. Sice zaplatíte o celých 85 korun víc, ale zase k českému RPG dostanete dalších devět her.

Řeč je tentokrát o obchodě Fanatical (dříve Bundle Stars). Co do počtu bundlů strčí tato platforma Humble Bundle do kapsy, ale na druhou stranu se zde objevují méně žádané hry. To docela neplatí o nejnovějším bundlu nazvaném Revolution.

Jeho jméno poukazuje především na Deus Ex: Human Revolution, který je součástí třetí ze čtyř úrovní. Kingdom Come je až v té čtvrté, takže pokud vás zaujmou ostatní hry v balíčku a KCD už máte, nemusíte sahat po nejdražší variantě.

Kromě dvou zmíněných her je v nabídce ještě spousta dalších velmi kvalitních kousků. O KOTORu snad netřeba jakkoliv polemizovat, Halcyon 6 je z řad výborných sci-fi strategií, a pokud chcete zavzpomínat na opravdu výborný kousek, je tady i úplně první Deus Ex.

Jejich řady doplňují ještě taktické akce Jagged Alliance 2 a Jagged Alliance 2: Wildfire, taktická RPG Dungeon Rats a Age of Decadence a konečně i JRPG Learn Japanese to Survive Hiragana Battle, které vás hravou formou naučí základy japonštiny.

Tagy: Indie sci-fi fantasy RPG historická tahová česká hra pixel art

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.