zavřít

Vyzkoušejte si demo Devil May Cry 5 na konzolích

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V případě, že jste prošvihli prosincovou příležitost vyzkoušet si Devil May Cry 5 na Xboxu, dává vám Capcom druhou šanci, tentokrát i na PlayStationu 4. Demo vám představí několik nových vychytávek, třeba jednu z Nerových prodloužených rukou Punch Line, nebo možnost přivolat si na pomoc kybernetickou expertku Nico. Především si ale můžete vyzkoušet krásně plynulý boj, který u nás v redakci nadchnul nejen Adama loni na Gamescomu.

Hratelná ukázka se na Xboxu objevila v prosinci, jen aby byla v lednu z obchodu odstraněna, i když jste si ji mohli zahrát, pokud jste si ji předtím stihli stáhnout. Pro majitele konzole od Sony je to první příležitost přičichnout k Devil May Cry 5.

Příběhově půjde o přímé pokračování čtyřky. Hrát budete za staré známé, Danta a Nera, ale i za nováčka V, který bojuje především sekerou a dokáže na svou stranu přilákat různá zvířata a monstra, jež mu v dynamických šarvátkách pomohou. Mezi postavami nemůžete libovolně přepínat, budou se střídat po jednotlivých kapitolách.

Pětkou by se definitivně měla uzavřít celá sága o démonovi Spardovi, což samozřejmě nevylučuje případná další pokračování, která se zaměří na jiné příběhové aspekty.

Podle prozatímních ohlasů Adama i zahraničních novinářů se rozhodně máte na co těšit. Do vydání zbývá v tuto chvíli měsíc, plynulá hack’n’slash akce Devil May Cry 5 by měla dorazit 8. března na Xbox One, PlayStation 4 i na PC, kde zatím žádné demo k dispozici bohužel není.

Tagy: Devil May Cry (série) akční bojovka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.