zavřít

Vývoj Ultima X Odyssey zrušen

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Necelý rok od oznámení vývoje masivně multiplayerové RPG Ultima X Odyssey se na stránkách webzínu GameSpy objevila informace, která na tvářích všech fanoušků světa Ultimy nejspíš vyvolá smutek.

Společnost Electronic Arts prý totiž vývoj této nové hry stavěné na známém Unreal enginu zastavila. Zajímá vás důvod? Stejně jako tomu bylo před pár lety s připravovaným pokračováním známé MMORPG - Ultima 2 (viz tato zpráva), Electronic Arts si najednou vzpomněli, že by se rádi věnovali vylepšování svého původního titulu, což mj. zahrnuje i nově chystaný datadisk, k jehož oficiálnímu představení by mělo dojít v průběhu tohoto měsíce. Jedinou pozitivní informací ohledně zrušením vývoje Ultimy X Odyssey, je alespoň to, že nedošlo k propouštění zaměstnanců, kteří na ní pracovali. Všichni byli začleněni do vývoje jiných UO projektů.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.