zavřít

Vychází demo FIFA 19 s Ligou mistrů a módem Cesta

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jedna fotbalová hra už si svůj úvodní hvizd odbyla, tu druhou to teprve čeká. Z PES 2019 mám smíšené pocity (viz recenze), takže jsem o to zvědavější na nový díl série FIFA, který dnes vypustí do světa demo. Okusíte v něm například nový systém střílení, lepší osobní souboje, ale také Ligu mistrů a příběhový mód Cesta.

Stahovat můžete od dnešní čtvrté hodiny odpolední a pustit se do hraní za desítku týmů. Anglii zastupují Manchester United, Manchester City a Tottenham, z Itálie dorazí AS Řím a Juventus i s Cristianem Ronaldem, Španělsko přiveze madridské kluby Real a Atlético, Němci mají Bayern Mnichov a Borussii Dortmund, a všechno završuje francouzská Paříž Saint-Germain.

K dispozici bude klasický výkop, pak ukázka nového módu Ligy mistrů, jejíž licenci EA po dlouhých letech přebrala konkurenci z Konami, a nakonec malá ochutnávka posledního ročníku módu Cesta, který definitivně završí příběh mladé superhvězdy Alexe Huntera. Ten letos navlékne slavný dres Bílého baletu.

Plná verze vyjde 28. září na PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch. Netrpěliví hráči, co si předobjednají edici Champions nebo Ultimate, se do hry dostanou ještě o tři dny dřív.

Tagy: fotbal simulace FIFA sportovní E3 2018

Zdroje: Forbes, Eurogamer.net,metro.co.uk

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.