zavřít

Vektorová střílečka Deceiver nabídne parkour a pavoučí drony

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Apokalypsa je na spadnutí. Movití pozemšťané už dávno opustili planetu Zemi a užívají si blahobytu ve vesmírné kolonii. Ti, kteří v životě neměli to štěstí, se prohání po liduprázdných ulicích a vraždí další chudáky s cílem ukořistit dostatek kreditů na vesmírnou letenku. S každým dalším mrtvým jsou blíže svému cíli a zároveň se zvyšuje šance volné sedačky. Usednete nebo padnete?

Deceiver je zajímavá hra. Tedy teprve bude, až vyjde za nějaký ten rok a půl na Steamu. Výše nastíněný příběh sice neoplývá originalitou, ale dává vám alespoň malý důvod k pokračování v tom, v čem jste nejlepší – k ovládání pavoučích dronů.

Vy nejste zabiják. Jste jen šikovný ajťák s přístupem k velice šikovným robůtkům. V praxi to znamená, že po pustém kyberpunkovém městě chodíte po svých, respektive běháte a skáčete, protože jste mimo jiné i parkourista (zdravíme Marcuse do Watch Dogs 2). Souboje však řešíte skrze své ochočené zabijáky na dálkové ovládání.

Studio Helvetica Scenario, stojící za povedeným parkourem Lemma, označuje Deceiver za filozofickou střílečku, ale tu filozofii byste v jediném traileru hledali marně. Zato střílení je zde dostatek. Z pavoučí pozice střílíte po dalších pavoucích, ale i po jejich lidských operátorech, dáváte jim headshoty vlastním tělem, sbíráte suroviny a vylepšujete své vlastnosti.

Kromě nadabované příběhové kampaně, která zabere pouhé čtyři hodiny, se počítá s online multiplayerem s podporou až 12 hráčů a s lokálním splitscreenem pro až 4 hráče. Multiplayer je podpořen osmi mapami a čtyřmi herními módy. O grafice se snad ani zmiňovat nemusím. Její krása spočívá v její unikátnosti. Žádné pixely, jen vektory.

Jak už bylo řečeno výše, na Deceiver si docela počkáte. Datum vydání je momentálně nastaveno na květen roku 2019, ale nedivil bych se, kdyby se během vývoje něco změnilo. Do hry můžete nakouknout o něco dřív po přihlášení se emailem o budoucí demoverzi zde.

Tagy: budoucnost online střílečka

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.