zavřít

V The Pathless od tvůrců Abzû používáte jestřába místo vrtulníku

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V roli lovce vládnoucího lukem se v doprovodu věrného jestřába vydáte na ostrov zarostlý kouzelným lesem. Svět The Pathless obklopila temnota, kterou budete muset rozehnat řešením hádanek i v epických bitvách proti silám zla. Osud ostatních máte ve svých rukách, a jestřáb ve svých spárech.

Se svým jestřábím společníkem musíte totiž postupně kovat silné pouto, podobně jako si v Shadow of the Colossus hlavní hrdina postupně ochočoval svou klisnu. Přestože jste lovcem, musíte si v lesích prokletého ostrova dávat pozor na to, abyste se sami nestali lovnou zvěří.

Háje skryté v roušce neprostupné mlhy skrývají mnohá tajemství a ruiny plné hádanek, jakož i mýtických nepřátel, třeba ohnivých osminohých jelenoještěrů. Čím silnější pouto budete se svým jestřáb mít, tím spíš se vám společnými silami podaří zachránit svět.

The Pathless tedy nemáte žádné nízké cíle. Nová hra od Giant Squid, složená z části týmu tvůrců meditativního Journey, kteří společně v minulosti společně vyrobili podmořské Abzû, vyjde během příštího roku na PlayStation 4 a v čerstvě otevřeném obchodu Epic Games.

Tagy: orel lukostřelba nadpřirozeno TheGameAwards2018

Zdroje: tisková konference

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.