zavřít

V plošinovce Embers of Mirrim svou postavu rozdělujete na dvě poloviny

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Když máte velký problém, snažte se ho řešit s někým, než osamoceně - mohlo by se stát, že selžete. Věděl to už velkomoravský kníže Svatopluk, jak dokazuje slavná historika o nezničitelném svazku tří prutů, a ví to i vývojáři z Creative Bytes. Jednota je totiž základním stavebním kamenem chystané plošinovky kombinované s adventurou Embers of Mirrim, v níž je hlavní hrdina složen ze dvou bytostí a hádanky řeší tím, že se dočasně rozdělí na dvě entity.

Dvě části titulního protagonisty Mirrima jsou ve skutečnosti kompletní protiklady. Jedna z nich bývala stvořením světla, ta druhá pochází ze tmy. To znamená, že když se Mirrim rozdvojí, vznikne jeden temný a jeden světlý uhlík, které ovládáte najednou, každý pomocí jedné analogové páčky na ovladači. Úrovně jsou samozřejmě postaveny takovým způsobem, abyste na něco potřebovali světlo, na něco tmu, a na něco kompletního Mirrima.

V cestě vám kromě zapeklitých hádanek a nebezpečných skokánků budou stát i další záludné překážky. V první řadě jde o bosse, s nimiž se musíte utkat, a o různé neporazitelné hrozby, jimž musíte utíkat. Obrovského svítícího červa prostě neporazíte, a devastující lavinu ženoucí se vám za patami už vůbec ne, i kdybyste před ni postavili třeba celou otep prutů.

Embers of Mirrim vychází na PC, Xbox One a Playstation 4 na jaře letošního roku.

Tagy: fantasy adventura plošinovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.