zavřít

V novém DLC do Two Point Hospital se střetnete s mimozemšťany

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sympatický nemocniční manažer/tycoon Two Point Hospital vyšel minulý rok, udělal nám radost, ale díru do světa neudělal. To ale nijak nevadí ani nám, ani vývojářům, kteří se o hru pořád starají a neustále ji aktualizují. Důkazem toho je i další velké DLC s názvem Close Encounters.

To vyjde už příští týden a jak už název napovídá, bude se točit kolem mimozemšťanů. Two Point Hospital: Close Encounters rozšíří hru o tři nové lokace, tři nové plně animované léčebné stroje, jedenáct nových plně vizuálně zpracovaných nových nemocí, celkem však 34 nových nemocí, další nové hratelnostní prvky a taky novou hudbu.

Tvůrci některé z chystaných nemocí zveřejnili už teď a vzhledem ke stylu humoru celé hry a slovním hříčkám v názvech mi dovolte nemoci nepřekládat: Lack of Humanity, Flat-Packed, Frogborne, Science Friction, Highly Ill-Suited, Aller-Gs a další.

Two Point Hospital: Close Encounters najdete na Steamu pod tímto odkazem a vyjde vás na 9 eur. DLC vychází už příští týden, konkrétně 29. srpna a pro pořádek se sluší dodat, že nejde o samostatné rozšíření. K hraní DLC je vyžadováno vlastnictví původní hry.

Která za to ale stojí, jak jsem psal před necelým rokem v recenzi: „Two Point Hospital nepřináší nic revolučního ani zásadně novátorského. Šablonu Theme Hospital ale zvládá modernizovat na výbornou. Bez větších problémů ji můžeme považovat za opravdového duchovního nástupce staré klasiky.“

Tagy: nemocnice strategie humor

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.