zavřít

Týmová multiplayerová 3D RTS Trash

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bude to asi tak rok a půl, co jsme na našich stránkách naposledy psali o postapokalyptické 3D RTS s názvem Trash.

Člověk by za tu dobu skoro propadl dojmu, že toto dílo vývojářského týmu InhumanGames prostě tak nějak vyšumělo. Ale opak je pravdou. Jak dokazují nové ukázky v naší galerii a nedávný rozhovor na stránkách magazínu Experience Gaming, na hře se stále pracuje, a to poměrně intenzivně, neboť oficiální stránky hlásají jaro 2005 coby termín vydání. To, že jde vývoj pomalu, je celkem pochopitelně, když vezmeme v úvahu, že se jím zabývají vlastně jen dva lidé, kteří jej navíc financují z vlastní kapsy.


nové obrázkykompletní galerie

Trash znamená v překladu v podstatě odpad. Nevysvětlete si to špatně. Tvůrci tím rozhodně nechtěli naznačit, že by své dítko považovali za odpad, to spíš naopak. Hra získala tento název kvůli základní surovině, o kterou zde půjde. Co se týče obsahu, má Trash kombinovat prvky celé řady slavných strategií - C&C, Starcraft, Warcraft, Total Annihilation a Sim City. Herní svět budou obývat dvě různé rasy - lidská a mutantská. Lidská bude vybavena tradičními technologiemi a prostředky. Mutanti jsou organickou rasou závislou zcela na lidech, jako na zdroji. Přeměňují lidi na mutanty a vynikají nadpřirozenými silami.

Trash je kromě toho navržena jako týmová multiplayerová hra (až pro 24 hráčů), která bude navíc narozdíl od většiny jiných RTS využívat vyhrazený server, čímž se eliminuje lagování a zajistí snadný přístup i pro hráče vybavené pouze 56k modemem. Jednou z voleb by měla být rovněž možnost hraní přes LAN. Jedinečnost hry spočívá mj. i v tom, že má nabízet unikátní způsoby uspořádání se spoluhráči, protože budete moci sdílet zdroje, technologie i infrastrukturu základny. Z důvodu omezených zdrojů vývojářského studia, hra nebude obsahovat single-playerovou kampaň (alespoň ne v prvním vydání). K dispozici však bude alespoň skirmish mód, kde si můžete zahrát sami proti botům. Trash bude zprvu k dostání pouze přes oficiální stránky vývojářů s tím, že se plánuje aktivní podpora online komunity hráčů. Koncem února by měl začít betatest.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.