zavřít

Tvůrci Hitmana pracují na nové značce pro Warner Bros.

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Spolupráce mezi dánským studiem IO Interactive a kalifornským vydavatelstvím Warner Bros. není nic nového. Warneři se v minulosti postarali o vydání titulů Hitman 2, Hitman: Definitive Edition a Hitman HD Enhanced Collection, když převzali vydavatelskou štafetu po Square Enixu a Eidosu. Nyní se ale obě společnosti dohodly na vývoji úplně nové značky.

„Nový hjerno zážitek pro PC a konzole,“ „vytváříme nové universum,“ zaznívá v tiskové zprávě. Nepůjde tedy o pokračování Hitmana ani Batmana. Studio IO Interactive přijde po delší době s něčím opravdu novým, přičemž využijí své zkušenosti s tvorbou „přesvědčivých postav a světů“.

IO Interactive má dvě pobočky – jednu v Kodani v Dánsku, druhou v nové švédské pobočce v Malmö, a obě zaměstnává nová hra pro Warner Bros. Přesto se s jistou pravděpodobností pracuje i na třetím Hitmanovi.

Studio má v tuto chvíli pro zájemce otevřených 18 pracovních pozic, mezi kterými nechybí specialisté na multiplayer. Na odhalení nové hry si asi ještě počkáme, ale osobně bych se vůbec nedivil, kdyby šlo o titul až na nové generace konzolí.

Tagy: stealth akční 3rd person third person

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2599 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.